Informujemy, że  nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania strony, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.

zamknij

ZWROTY

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827)

Zwrotów należy dokonywać na wskazany adres z dołączonym wypełnionym formularzem zwrotu załączonym poniżej oraz paragonem:

Ul.Kochanowskiego 67, 

83-000 Pruszcz Gdański

Nie przyjmujemy paczek, które zostały wysłane do nas za pobraniem bądź do paczkomatu,

Przyjmujemy zwroty, tylko wtedy gdy produkt jest w nienaruszonym stanie; nie użytkowany, nie prany, z metkami oraz odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

Koszty odesłania produktu pokrywa kupujący

Zwroty realizowane są do 14 dni roboczych na podany przez Państwa numer konta bankowego w formularzu zwrotu.

REKLAMACJE

Jeżeli otrzymany przez Państwa produkt okazał się niezgodny z zamówieniem, prosimy o kontakt drogą mailową; info@zipperstyle.com. W takiej sytuacji zlecamy do Państwa kuriera po odbiór paczki i pokrywamy koszty przesyłki.

Każdy produkt, który reklamują Państwo w naszym sklepie musi być czysty, odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. Po rozpatrzonej pozytywnie reklamacji otrzymają Państwo taki sam ale nowy produkt a jeśli nie będzie go na stanie, pokryjemy wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

Zarówno w przypadku zwrotów jak i reklamacji należy wypełnić formularz zwrotu i załączyć go do paczki razem z produktem i paragonem.

Po otrzymaniu produktu mają państwo 14 dni na dokonania zwrotu lub reklamacji.

https://zipperstyle.com/zipper/img/cms/FORMULARZ_ZWROTU_1.pdf